PageTitle
Stamp
Dievkalpojums Rīgā: 26. maijā
Iedzīvotāju skaits pilsētā: 728 388
Vieta: Kristīgais centrs "Labā vēsts"
Apmeklētāju skaits: apt. 850
Atsaucās aicinājumam pie Kristus: apt. 300
Dziedināti: apt. 50
'Es gandrīz neko neredzēju, jo man acīm priekšā bija migla. Nevarēju pat kurpju šņores aizsiet un ejot es redzēju tikai asfaltu. Bet tagad es REDZU, goda vārds!!!' Rādot uz Mārci viņa saka: ' Redzu, ka Jūs esat vīrietis un jums mugurā ir gaišs uzvalks! ' tā viņa turpina iet arī pie citiem cilvēkiem stāstot, kādā krāsā ir viņu drēbes!
'Es gandrīz neko neredzēju, jo man acīm priekšā bija migla. Nevarēju pat kurpju šņores aizsiet un ejot es redzēju tikai asfaltu. Bet tagad es REDZU, goda vārds!!!' Rādot uz Mārci viņa saka: ' Redzu, ka Jūs esat vīrietis un jums mugurā ir gaišs uzvalks! ' tā viņa turpina iet arī pie citiem cilvēkiem stāstot, kādā krāsā ir viņu drēbes! Dievkalpojums notika Kristīgajā centrā 'Labā vēsts'. Par spīti lietum ļaudis ātriem soļiem dodas uz dievkalpojumu! Te nu mēs esam galīgi salijuši...., bet kur tas Mārča Jencīša dievkalpojums īsti notiek?
Te nu mēs esam galīgi salijuši...., bet kur tas Mārča Jencīša dievkalpojums īsti notiek? Visas labākās vietas aizņemtas! Kur lai sēž? Slavēsim to Kungu! Jā, slavēsim Dievu!
Jā, slavēsim Dievu! Dievs, lūdzu, lieto mani! Runā caur mani! Aizskar katru cilvēku, Tēvs, es Tevi lūdzu! Aleluja! Sauc aleluja jeb slava Dievam! Tu vari šodien pieņemt lēmumu sekot Jēzum! Bībelē ir teikts: 'Redzi, tagad ir vislabvēlīgākais laiks; redzi, tagad ir glābšanas diena.' 2. Kor. 6:2
Tu vari šodien pieņemt lēmumu sekot Jēzum! Bībelē ir teikts: 'Redzi, tagad ir vislabvēlīgākais laiks; redzi, tagad ir glābšanas diena.' 2. Kor. 6:2 Mēs vēlamies kļūt par kristiešiem un lūdzam: 'Jēzu, lūdzu, piedod manus grēkus un ienāc manā dzīvē...' Mēs vēlamies kļūt par kristiešiem un lūdzam: 'Jēzu, lūdzu, piedod manus grēkus un ienāc manā dzīvē...' Aizlūgšanas par cilvēkiem!
Aizlūgšanas par cilvēkiem! Kad Dievs pieskaras, tad gadās arī tā! Tādus gadījumus mēs varam atrast  Bībelē (piem. 2. Laiku grām.5:14)! '15 gadus es mocījos ar drausmīgām muguras sāpēm, mana mugura bija stīva un es nevarēju pieliekties. Dievkalpojuma laikā muguras sāpes un stīvums pilnīgi atstāja mani un es varu brīvi pieliekties! Ā, pirms tam varēju pacelt tikai 3 kg, bet tagad...' '... jūs neticēsiet, es varu pacelt pat mācītāju Mārci, vai nav brīnums? Viņš ir daudz smagāks par 3 kilogramiem : ) : ) : )'
'Man pēc pneimonijas visu laiku sāpēja viena plauša, taču tagad man tā nesāp! Slava Dievam!' 'Kādus četrus gadus nevarēju pagriezt galvu, piemēram, ja gribēju paskatīties pa labi, tad bija jāgriežas ar visu ķermeni. Bet, tagad es varu brīvi grozīt galvu uz visām pusēm!' 'Ak Kungs žēlīgs, lai godāts Viņa Vārds!' Tā izsaucās šī kundze pēc nelielā krosiņa! 'Paldies, Tev Dievs! Tas ir brīnums, ka es skrēju jums blakus, es taču knapi varēju paiet!' pārsteiguma pilna viņa cenšas pārliecināt Mārci!
'Man bija tāda problēma, ka es nevarēju ilgi nostāvēt. Bet, nu jau es pusstundu stāvu un nav nekāda vaina! Ja man vajadzēja skriet, tad tās bija tīrās mocības, bet tagad es bez problēmām varu skriet kā normāls cilvēks!' Šī kundzīte varēja paiet tikai ar divu spieķu palīdzību, bet nu viņa ātriem soļiem dodas uz priekšu bez tiem! Savukārt Mārcis piebiedrojas šai pastaigā nesot viņas spieķus! Nevar nemaz pateikt, ka viņai tie ir bijuši vajadzīgi!!! Nejauši dzirdēju kāda vīrieša teikto: 'Dievs apžēlojies, ak, Jēziņ...' viņš patiešām bija pārsteigts redzot to, ka šai sievietei vairs nav vajadzīgi spieķi! Redz, kur ir īstās laimes atslēga!!! Mācītājs Modris noslēdz dievkalpojumu ar lūgšanu: 'Dievs, lūdzu, svētī katru cilvēku...'
2006. gads Latvija

_________
Kontakti:
Tālr. (371) 2953-8871
[email protected]